Najpopularniejsze pomysły na gadżety reklamowe

Sposobów na reklamowanie się są dziesiątki. Jeden z nich zakłada użycie przedmiotu codziennego użytku, na którym umieszczono logo, nazwę firmę czy też krótką informację na temat oferowanych usług. Przygotowane w ten sposób produkty nazywamy gadżetami reklamowymi. Spróbujemy teraz przedstawić kilka tych najpopularniejszych, a co za tym idzie – najskuteczniejszych.

Parasole z nadrukiem

parasole z nadrukiem

Wykorzystanie parasoli w celach reklamowych jest świetnym pomysłem z kilku powodów. Po pierwsze jest to przedmiot oferujący bardzo dużą powierzchnię reklamową, dzięki której nasza reklama będzie widoczna z daleka. Po drugie – parasole z nadrukiem z ciekawie przygotowanym projektem graficznym mogą łatwo stać się dla wielu osób przedmiotem codziennego użytku. Po trzecie – gadżety tego typu mogą reklamować nas w naprawdę wielu miejscach, wystarczy, że pada deszcz!

Długopisy

długopisy

Bardzo popularną formą reklamy są długopisy. Przede wszystkim jest to rozwiązanie bardzo tanie. Długopis zawsze się przyda, więc istnieje mała szansa, że ktoś odmówi przyjęcia gadżetu lub natychmiast go wyrzuci. Niestety długopisy oferują bardzo małą przestrzeń reklamową, a napisy oraz logo są na nich mało widoczne. Jednakże ze względu na małe koszty są to bardzo często spotykane gadżety

Kubki

kubek

Kubki od dawna są bardzo popularnymi gadżetami reklamowymi. Dzięki ich kształtowi oraz sporej powierzchni łatwo można stworzyć na nich ciekawy projekt. Wysyłanie kubków jako nagród stało się ostatnio bardzo popularne w internetowych konkursach. Jednakże gadżety tego typu mają ograniczony zasięg. Nikt raczej nie będzie paradował po ulicy z naszym kubkiem, co najwyżej zaniesie go do pracy. Jednakże istnieje szansa, że ktoś pochwali się na jednym z portali wygranym od nad kubkiem – może to zapewnić całkiem spore zainteresowanie naszą ofertą.

Torby bawełniane

torby bawełniane

Gadżety tego typu są bardzo popularne ze względu na kilka faktów i według nas są najlepszym wyborem, na równi z parasolami z nadrukiem. Torby bawełniane jednoznacznie kojarzą się z zachowaniami proekologicznymi, co może sprawić, że po gadżet ten sięgnie wiele osób, którym los środowiska nie jest obojętny. Ponadto, podobnie jak parasole, gadżety tego typu mogą nas reklamować praktycznie wszędzie, ponieważ torby z bawełny często wykorzystywane są do noszenia zakupów czy różnych ciężkich przedmiotów. Torby bawełniane mogą być naprawdę atrakcyjnie wyglądającym gadżetem, który dla wielu ludzi może się stać przedmiotem codziennego użytku, a to z kolei zapewnia codzienną, dobrze widoczną reklamę.

Ograniczenia

Oczywiście często wybór gadżetu jest ograniczony przez branżę, z której produkt ma promować. Przykładowo – rozdawanie długopisów w sklepie z odzieżom może być nieco groteskowe. Podobnie jak wręczanie parasola w okienku bankowym. Gadżet trzeba wybierać, mając na uwadze szereg czynników od miejsca począwszy na docelowej grupie odbiorców skończywszy.

Zapisz

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s